INDUSTRIALNE
WNĘTRZE

CIĘŻKIE BRZMIENIA

3D DECO & VIZUALS
AMBITNA
ELEKTRONIKA
RAP
NA STOCZNI
niepowtarzalny
klimat

Nadchodzące imprezyPrawatt - Premiera nowego albumu
PRAWATT zaprasza na premierę nowego albumu! Po kilku latach przerwy gdański Prawatt powraca w nowym składzie z najnowszym materiałem - albumem PRAWATT 2.0 wydanym na kasecie magnetofonowej. Wydawca kasety: Nasiono Records/ https://www.facebook.com/nasiono/
23
WRZ
2017
21:00

Technologic | Protokultura. Gdańsk
Zapraszamy wszystkich koneserów muzyki elektronicznej na techno ucztę. Naszym gościem specjalnym będzie wspaniały DJ i producent - Larix. Na scenie już od ponad dekady. Miał okazję występować w wielu klubach, między innymi w berlińskim Tresorze - kolebce techno. Rezydent warszawskiego klubu Luzztro, należący do kolektywu Playground i właściciel wytwórni Brainwash, która cieszy się ogromnym uznaniem na całym świecie.
29
WRZ
2017
22:00

DirtyDanzig presents: Local meeting 6
Muzyka: drum'n'bass Zagrają: Do:cent [SOD], Miszczak [SOD], Bator [DirtyDanzig], Samuh [DirtyDanzig], Cfaast [DirtyDanzig], Performer [DirtyDanig].
30
WRZ
2017
22.00

Death Hawks (FIN) // Masło // Tempest Moon // Ignu // 4.10.2017
Death Hawks - zespół założony w 2010 roku w fińskim Riihimäki. Formacja wykonuje szeroko pojęty rock psychodeliczny. Muzycy mają na swoim koncie trzy studyjne albumy, 3 single oraz swoje 5 minut na niedawno wydanym albumie „A Stoner Rock Salute to Black Sabbath”, gdzie zachwycili swoją aranżacją „Hand Of Doom”. Zespół zagrał wiele koncertów z takimi zespołami jak: Blues Pills, Kadavar, Graveyard czy Kairon Irse.
4
PAŹ
2017
19:00

Luna Plena x Nocny Taniec Artemidy
Zapraszamy serdecznie na Nocny Taniec Artemidy !!! Line up: Arayan (Medulla Oblongata), Bladziński (Medulla Oblongata), Brainmassage (32b), Ditch (Medulla Oblongata), Kuczer ( Shiva Space Technology), Ochen (Medulla Oblongata), Wyrx (Egodrop).
5
PAŹ
2017
21:00

Białas x Lanek/ Tour de Polon
Po solowym, dziś już platynowym, krążku H8M4, Białas postarał się o kolejny sztos. W wyniku współpracy z wizjonerem muzyki i rapowym człowiekiem renesansu - Lankiem powstał pierwiastek chemii twórczej POLON. Teraz Białas z Lankiem ruszają na wieloetapowy wyścig koncertowy, organizowany cyklicznie w każdy weekend na terenie całej Polski. Tour de Polon jest jednym z najbardziej prestiżowych wydarzeń muzycznych w Polsce. Za dekami stanie legandarny DJ Johny.
6
PAŹ
2017
20:00

Rootical Step #3 X Bass Invaders X Dub Thunder X Ruff Puff
Wspólnie z Rootical Connection Sound System oraz Raa Step SoundSystem mamy przyjemność zaprosić Was na całonocne spotkanie przedstawicieli miast północnej Polski. 6 października murami naszego klubu zatrzęsą ekipy z Olsztyna, Bydgoszczy i Słupska, każdy skład z odmiennym stylem i spojrzeniem na kulturę sound system.
6
PAŹ
2017
21:00

Bułka Paryss'ka - 12 Urodziny
7 października zapraszamy do wspólnego świętowania kolejnego roku działalności najdłużej trwającego cyklu w historii polskiej muzyki klubowej Bułka Paryss'ka.
7
PAŹ
2017
22:00

Yuri Gagarin [SWE], Red Scalp, Sautrus.
Wraz z no more silence zapraszamy na kolejny koncert z pogranicza psychodelicznego stonerowego grania, a wystąpią na nim szwedzki Yuri Gagarin oraz nasze polskie niezastąpione Red Scalp oraz Sautrus.
19
PAŹ
2017
19:00