INDUSTRIALNE
WNĘTRZE

CIĘŻKIE BRZMIENIA

3D DECO & VIZUALS
AMBITNA
ELEKTRONIKA
RAP
NA STOCZNI
niepowtarzalny
klimat

Nadchodzące imprezyREMIK x Michał Kisiel - Koncerty Premierowe 15 LUT 2018


Wystąpią:
- REMIK
- Propaganda#LLF
- Łopata x YoungDL
- Jacob Flâneur
- Michał Kisiel


Więcej info wkrótce.Zobacz REMIK x Michał Kisiel - Koncerty Premierowe na Facebooku


ProtoNova 16 LUT 2018


W podróż zabiorą Was:

Hatti Vatti [MOST , ROHS! , U Know Me]:
Pochodzący z Trójmiasta producent deepowej elektroniki, związany z wytwórniami MOST, ROHS! oraz U Know Me. Ma na swoim koncie prawie 20 winylowych wydawnictw. Regularnie grywa w klubach od Islandii po Japonię. Jego numery remiksowali choćby legendarny Andy Stott czy ASC, a w setach grali Ryan Elliott i Mike Schommer z DeepChord. W swoich mocno basowych setach łączy fascynację brzmieniem dubtechno z motoryką d'n'b.

Dia [Independent]:
Gwałtowna reakcja z Drum&Bassem w roku 1999 sprawiła, że to małoletnie dziewczęcie spędzało cały wolny czas z muzyką. Nie oszczędzała się w praktyce i szybko wykrystalizowała się Dia. Jej wielokierunkowość najpierw znalazła odbicie w różnorodności podgatunków D&B : atmospheric, darkside, jungle, hardstep, wiele doboci. Nie myślcie,że Dia grała to wszystko w jednym secie, nie- nie, tworzyła miksy przemyślane, spójne, zależne od okoliczności, miejsca, ludzi, nastroju. W tych czasach supportowała wielu ważnych dla niej artystów: Bukema, Adama F, Eda Rusha, Johna B, E-Z Rollers, BSE z jednej strony, a z drugiej Jimiego Tenora, Up,Bustle&Out, Jazzanove i wiele świetnych koncertów. Z czasem, kiedy drumandbass zamienił się w muzyczny Ganges, gdzie by wyłowić coś wartościowego należało nurkować pośród łajna i trupów, Dia postanowiła opuścić ten nurt. Owszem zatrzymała swoją kolekcję klasyków, które gra z chęcią, ale ten obszar pozostał zamknięty. Skupiła się głównie na pochodnych jazzu- Ninja Tune, wszelkie eksperymenty, dźwięki akustyczne, analogowe, naturalne, zaledwie wspierane elektroniką. Dalej pochłonął ją ogrom i rozmaitość starej polskiej sceny Polish Jazz. I tak pewnie skończyłaby się ta historia, gdyby nie dubstep, który zwyczajnie wkradł się w nią. Próbowała go ignorować, opierała się, ale dawne instynkty okazały się silniejsze i Dia dała za wygraną- zaczęła grać. W dubstepie było prawie wszystko czego szukała. Tripowe tempo, mrok i potężne basy zawładnęły nią, energia powalała. Grając ze Skreamem,Bengą,Emalkay'em, Reso, jednocześnie starała się być inna od nich- nie grać wohbble i nawet w najbardziej gorących momentach wplatać siebie. Ciągle wierzy,że granie dla innych to dzielenie się.

Snake [No Duck Crew] :
Dj, organizator eventów, promotor muzyczny. Dj'ską przygodę zaczął w połowie lat 90. Założyciel Eastern Front SoundNOsystem, Om Narayana Sounds, współtwórca kolektywu NoDuckCREW skupiającego dj'ów, vj'ów oraz producentów eventów. Przez szereg lat związany z Kolonią Artystów (Młode miasto), mieszczącą się na terenie Stoczni Gdańskiej.
Dj Snake charakteryzuje się szerokim spektrum muzycznym. Swobodnie porusza się w wielu różnych gatunkach muzycznych poczynając od elektroniki (idm), digital dub, dub techno poprzez dark psychedelic trance, jungle, ragga jungle, drum'n'bass, jump up, nu school breakbeat aż po grime, dubstep, filthstep i future garage.
Jego " konikiem " jest nowoczesna muzyka zawierająca elementy hinduskiej i azjatyckiej muzyki etnicznej prezentowana na imprezach pod szyldem Om Narayana Sounds. Występował z wieloma wykonawcami, gościł w wielu klubach, imprezach open air na terenie Polski jak i za granicą. 

Bladzinsky [Medulla Oblongata]:
Artysta, muzyk, menadżer klubu Protokultura. Od 10 lat turntablista przechodzący pomiędzy wieloma gatunkami muzyki elektronicznej. Od 3 lat DJ w Medulla Oblongata grający psychedelic chillout, psybient, downtempo w połączeniu z glitch, idm i breakbeat. W ostatnim roku również mogliśmy usłyszeć od niego szybsze odmiany psychedelicznego transu jak i techno. Jego szeroka gama muzyki w setach pokazuje brak granic w rzeczywistości, które wykorzystuje aby zabrać w podróż do innych światów.

MAD | Mr. Cannabeatz:
Na początku była fascynacja hip-hop'em i turntablizmem oraz intensywna eksploracja wczesnego klabingu połowy lat dziewięćdziesiątych. 
Z połączenia tych elementów zrodziła się miłość do gramofonów oraz muzyki Drum and Bass. Determinacja oraz przychylność losu dały możliwość zagrania kilku pierwszych imprez pod koniec lat dziewięćdziesiątych, w tym- w kultowym sopockim klubie SFINKS, z którym związany jest do dziś. Od początku milenium bardziej regularne występy umocniły pozycję i umożliwiły granie na jednej scenie u boku wielu istotnych postaci świata DnB / Breaks i nie tylko. Studia inżynierii dźwięku w londyńskim Point Blank w latach 2005 - 2008 zaowocowały między innymi pracą w legendarnym Dread Recordings jak i kilkoma wydanymi remiksami (Mc RDW, KOMBI, Marysia Sadowska...). Supportował takich artystów jak:  TeeBee & Calyx, Andy C, Shy Fx, Roni Size, Krust, Dynamite Mc, Ray Keith, Nookie, LTJ Bukem, Spor, Black Sun Empire, State of Mind, Concord Dawn, High Contrast, D-Bridge, Marcus Intalex, Chase And Status, John B, Ed Solo, Deekline, Atomic Hooligan, Dub Pistols, Freestylers, Stanton Warriors... i wielu innych.  Muzycznie Mad głównie prezentuje szerokie spektrum DnB/Jungle doprawione scratch'em w mocno energetycznej mieszance. Od czasu do czasu podróżuje również międzygatunkowo - Glitch Hop, 2 Step, Breaks, Dub Step...  Jego sety charakteryzuje ogromna energia, nieprzewidywalna selekcja oraz wysoki poziom techniczny.

Rybskie [Interference Visual Crew]:
Gdański twórca wizualny, vj, rezydent klubu Sfinks700, zwycięzca konkursu VJ Battle w 2016 roku. Ma na swoim koncie liczne występy w kraju oraz debiut za granicą. Jest członkiem Interference Visual Crew.

Time Table:
23.00-00.30 DIA - Grime LA Nu Wave Set 
00.30-02.00 Hatti Vatti - Future Bass Set
02.00-03.30 Snake/MAD - IDM Glich Hop Set/Scratch Performance
03.30-05.00 Bladzinsky - Psychedelic Glich Hop Set

Visual: Rybskie 

Wjazd:
-lista FB- 10PLN
-pozostali- 15PLNZobacz ProtoNova na Facebooku


Miejski Instynkt: Post Scriptum LIVE 17 LUT 2018


Miejski Instynkt pres. Post Scriptum LIVE (Ostgut Ton / Sonic Groove / Infrastructure New York / Glasgow)+Miejski Instynkt crew:
- Grabix (bday set - vinyl only)
- Sokolovsky
- Lelak
- ORBIS 

Wizualizacje:
VJ Mattiah=Minimum MaximumWjazd: 
do 24:00 - 20 PLN
po 24:00 - 25 PLN
Lista FB do 24:00 - 15 PLN

Protokultura - Klub Sztuki Alternatywnej
Ul. Niterów 29B, Gdańsk


Post Scriptum BIO:

[PL]
Twórczość Post Scriptum jest akustycznym odzwierciedleniem egzystencjonalnego zagubienia dzisiejszej cywilizacji. To industrial-sci-fi-techno-punk aplikujący sensoryczne i emocjonalne pobudzenie z chirurgiczną dokładnością.
Mimo pewnych, stylistycznych nawiązań w swoim wyrazie, kompozycje Post Scriptum nie mają nic wspólnego z konkiunkturalnością brzmienia. Dowodem na to są publikacje u takich uznanych wydawców jakInfrastructure New YorkOstgut Ton czy Sonic Groove.
Wizerunkowa nieokreśloność idąca w parze z muzyką, wypchnęła Post Scriptum ze studia na scenę liczących się klubów na całym świecie. Występy stały się silnym katalizatorem do powstawania coraz to nowszych kompozycji.
Nieustająca ewolucja i potrzeba pozostawienia odcisku własnego brzmienia doprowadziły do narodzin Post Scriptum Records.

[ENG]
In an impressively short time, Post Scriptum was signed for a debut album on Function’s Infrastructure NY label, featured on Ostgut Ton limited edition 12 inch, Berghain 07 mix and appeared on Facticity compilation onInfrastructure New York and Sonic Groove records. 

The above-mentioned releases led to making of live appearances around the worldwide techno music institutions. From the outset, Post Scriptum live performances were evolving and thus providing the impetus for continuous mutation in numerous sound directions. This evolution served as a catalyst for the creation of new music and consequently planted a seed to establish own imprint – Post Scriptum records. 

Although Post Scriptum’s releases are distinguished by a surgical lab precision, or apocalyptic sci-fi techno thus far, the artist intention is to take a twist of turning away from its current sound and deconstruct electronic music. The faceless producer plans to descend into the nether territories of dark music to embrace rawness, and focus on keeping the spirit of rave movement, which provided the initial fire glow of energy and delirium that helped to shape techno. Artist is also committed to putting listener’s attention and experience of the music at a heart, believing strongly that its disguise triggers even more psychotic and unrefined dark variety of experimental sensibilities.

http://www.postscriptumlive.com/
https://soundcloud.com/postscriptumlive
https://www.residentadvisor.net/dj/postscriptum
https://www.facebook.com/postscriptumlive/Zobacz Miejski Instynkt: Post Scriptum LIVE na Facebooku


Koncert ReTo x Smolasty 17 LUT 2018


Wystąpią:
► ReTo
► Smolasty

Support:
► Bambo The Smuggler
► Dester x Korporacja

Imprezę poprowadzą Aras Dobrado & Teraz Ja, a za dekami stanie Dj Polan!

Bilety:
-30 zł w przedsprzedaży 
-40 zł w dniu koncertu 
-Pakiet VIP 80 zł (limitowana pula biletów + niespodzianki!)
Online: https://protokultura.interticket.pl/program/reto-x-smolasty-3532/10388/ 
Stacjonarnie:
FAT CAP - wyprzedane!
Protokultura - Klub Sztuki Alternatywnej i Interticket online - ostatnie sztuki VIPów!

Wiek: +16 (możliwe wejście z pełnoletnim opiekunem lub wydrukowaną pisemną zgodą, druk dostępny tutaj - https://drive.google.com/open?id=0B4pdrYoW_ErkZE0wZmU3WmhXTms) .

Partnerzy:
Resort
New Bad Line
New Bad Label
Radio Gdańsk S.A.
Gramy Rap
Soul Records
Rap News
Nottin StudioZobacz Koncert ReTo x Smolasty na Facebooku


ProtoTypy // Frenchcore / Hardcore / Gabber Edtion 21 LUT 2018


LINE UP:

21.00-22.30 - Da Braindropah
22.30-24.00 - Kuczer
24.00-01.30 - Cfaast
01.30-03.00 - Karaon
---------------
https://www.mixcloud.com/Prototypy/

ZA ILE? Za friko! 
Zapraszamy. :)Zobacz ProtoTypy // Frenchcore / Hardcore / Gabber Edtion na Facebooku


Yurkosky Urodziny + Goście! 22 LUT 2018


Gościnnie wystąpią:
Duchu
Flojd/Wiro
Mielzky
Gedziula

Gramofony tego wieczoru przejmują:
DJ Krug
DJ Serio?
Odme
Gavor_BWS

Fingerdrumming showcase- wykona Touek!

Wjazd FREE!Zobacz Yurkosky Urodziny + Goście! na Facebooku


XVIII A.O.C & VI Te33no anniversary with Chris Liberator 24 LUT 2018


Po raz pierwszy, mury Protokultury odwiedzi największa legenda brytyjskiej sceny Acid Techno, inspiracja i postać, która wywarła niesamowite piętno w postrzeganiu bezkompromisowego Techno. Dla nas to zaszczyt, móc zaprosić Was na niesamowitą noc, w magicznej oprawie dźwiękowo-wizualnej..
Panie i Panowie..CHRIS LIBERATOR!

24.02.2018 @ PROTOKULTURA

XVIII Acid Orange Crew & VI Te33no Collective anniversary 


main floor : 

CHRIS LIBERATOR
[ stay up forever, 
cluster, maximum-minimum ] 
London 

live & decks : 
Black.Art [ warsaw mechanism, aoc, nsr. rec ] & 
R-miX [ acid orange crew ]
W-wa & 3 city / London 

KADAM [ headcut, te33no ] Wrocław
PAKO [ acid orange crew ] 3 city
ROBO [ acid orange crew ] 3 city
UKASH [ dark underground rec, te33no ] Ustka
E.F.G. [ electronic tree, te33no ] 3 city

vj's :

Black [ force feedback crew, acid orange crew ] 3 city

nOIzz [ acid orange crew ] 3 city / UK

lights:

whykautrance [ mojave ] 3 city


TAX - 
lista FB - 20/25pln 
pozostali - 25/30pln (do23/po23)
no pre-sale!www.te33no.net
Te33no Collective
Acid Orange Crew
Stay Up Forever Collective
Dark Underground Records
Warsaw Mechanism
Protokultura - Klub Sztuki AlternatywnejZobacz XVIII A.O.C & VI Te33no anniversary with Chris Liberator na Facebooku


Moonlight / Nate Tour / 24.02 Gdańsk 24 LUT 2018


Po raz pierwszy, mury Protokultury odwiedzi największa legenda brytyjskiej sceny Acid Techno, inspiracja i postać, która wywarła niesamowite piętno w postrzeganiu bezkompromisowego Techno.
Dla nas to zaszczyt, móc zaprosić Was na niesamowitą noc, w magicznej oprawie dźwiękowo-wizualnej.

Panie i Panowie..CHRIS LIBERATOR!

24.02.2018 x PROTOKULTURA

XVIII Acid Orange Crew & VI Te33no Collective anniversary 


Main floor : 

 • CHRIS LIBERATOR, London  [ stay up forever, cluster, maximum-minimum ]


Live & decks : 

 • Black.Art, W-wa & 3 city [ warsaw mechanism, aoc, nsr. rec ] 
 • R-miX, London [ acid orange crew ]
   
 • KADAM,Wrocław [ headcut, te33no ] 
 • PAKO, 3 city [ acid orange crew ] 
 • ROBO, 3 city [ acid orange crew ] 
 • UKASH, Ustka [ dark underground rec, te33no ] 
 • E.F.G., 3 city [ electronic tree, te33no ] 


Vj's :

 • Black, 3 city [ force feedback crew, acid orange crew ] 

 

 • nOIzz, 3 city / UK [ acid orange crew ] 


Lights:

 • whykautrance,  3 city [ mojave ]TAX:
Lista FB:

 • 20 pln
 • 25 pln 

Pozostali :

 •  25 pln- do godziny 23:00
 • 30 pln- po godzinie 23:00

No pre-sale!

_____________
www.te33no.net
Te33no Collective
Acid Orange Crew
Stay Up Forever Collective
Dark Underground Records
Warsaw Mechanism
Protokultura - Klub Sztuki AlternatywnejZobacz Moonlight / Nate Tour / 24.02 Gdańsk na Facebooku


Kalamata (DE) 28 LUT 2018


Ostatni raz zespół występował w Polsce na Red Smoke Festival 2015 gdzie okazał się ogromnym odkryciem. W tym roku Kalamata promuje swój najnowszy album Disruption.

FB: https://www.facebook.com/Kalamataband/
YT: https://youtu.be/JpngcB-XoGI
BC: http://kalamata.bandcamp.com/releases

Support: tba

BILETY: TBAZobacz Kalamata (DE) na Facebooku


Hip Hop Sesja vol.20 1 MAR 2018


Prowadzenie imprezy: Yowee 
DJ: O'Beats


Koncerty zagrają:
- Slvn&Niemiec
- Młody Carter
- Bizzlie
- Baski

Lista freestyle zostanie zaktualizowana w dniu imprezy.

WJAZD: Free

Chcesz wystąpić na ustawce? Napisz na FP Hip Hop Sesja Gdańsk!!!Zobacz Hip Hop Sesja vol.20 na Facebooku


Psychedelic CoreTekks 2 MAR 2018


Zarówno scena psychodelic, jak również hardcore będą zahaczały o elementy acid’u – i tego nowego, i tego starego. Na obu scenach usłyszysz break’a czy 2(3), a zakres temperatury będzie wahał się między 140 a nieskończonością BPM. Obie sceny mają swoich zagorzałych fanów oraz setki podgatunków. Jednak mimo wszystko już na pierwszy rzut oka (i ucha) wyraźnie czuć różnicę w ich dialektach...
Dlaczego, mimo podobnych rozwiązań technicznych, energia generowana przez oba soundsystemy ma tak odmienny charakter? Kierunki te miały już okazję ze sobą konkurować, tu jednak dojdziemy do punktu dialogu i rozwoju obu scen, gdzie punkt widzenia się zmienia. Aby to udowodnić, mamy kliku przedstawicieli z historiami do opowiedzenia w obu dialektach. Celebrujmy więc ten niesamowity dialog człowieka z maszyną w różnych odmianach i sprawdźmy wspólnie jak zadrży ziemia w naszym klubie, kiedy OBIE sceny, w pełni mocy, osiągną całkowitą synergię!

Psy-Hi-Tech:
- 22:00 - 24:00 Bladzinsky
- 24:00 - 01:33 Ghost 
- 01:33 - 03:00 Arayan
- 03:33 - 04:33 BrainMassage
- 04:33 - 05:33 Nevereal
- 05:33 - 07:33 My Cat Ate My Drugs

AcidMentalCore:
- 22:00 - 23:23 Loczi
- 23:23 - 01:00 Lukwar
- 01:00 - 02:23 Ciuciek 303
- 02:23 - 04:00 Mikrus5
- 04:00 - 05:23 Karaon
- 05:23 - 06:23 Ghost
- 06:23 - 07:23 Nevereal
- 07:23 - 08:23 BrainMassage

Zapraszamy wszystkich!
Wstęp: 25złZobacz Psychedelic CoreTekks na Facebooku


Adi Nowak & barvinsky - "Ćvir" 3 MAR 2018


W ramach trasy chłopaki zjeżdżają kawał Polski i przy okazji odwiedzą nasz klub!
Jako support wystąpi Szulinio

Imprezę poprowadzą Aras Dobrado & Teraz Ja, zaś za dekami stanie Dj Polan!

Bilety:
- 30 zł w przedsprzedaży
- 35 zł w dniu koncertu

Wkrótce do zdobycia w:
Protokultura - Klub Sztuki Alternatywnej
FAT CAP
- Sklepie "SETA" na gdańskiej starówce
online w:
- Serwisie Interticket (bilety online) - https://protokultura.interticket.pl/program/adi-nowak-barvinsky-cvir-3605/10638
oraz u promotorów wydarzenia.

Wiek: +16 (możliwe wejście z pełnoletnim opiekunem lub wydrukowaną pisemną zgodą, druk dostępny tutaj - https://drive.google.com/open?id=0B4pdrYoW_ErkZE0wZmU3WmhXTms) .

___________________
Adi Nowak & barvinsky - Zohan (official video)
https://www.youtube.com/watch?v=9VE13LBVtEo
Adi Nowak & barvinsky - Mortimer, gościnnie Dianka (lyrics video)
https://www.youtube.com/watch?v=33I4A_FX3aI
Adi Nowak & barvinsky - Drap, masuj, miziaj, gościnnie Zuzanna Niedzielska (official video)
https://www.youtube.com/watch?v=UyDAvE9H_N8
Adi Nowak & barvinsky - Kfuc ! Kfuc! (lyrics video)
https://www.youtube.com/watch?v=T2rAXa1KIIwZobacz Adi Nowak & barvinsky - "Ćvir" na Facebooku


Doomsday # 4 9 MAR 2018
O.D.R.A [blues/sludge metal. Wrocław]
Zespół jest doskonale znany fanom sludge doom metalu, pochodzi ze stolicy Dolnego Ślaska. Wielu uznaje ich za prekursorów sludge metalu w Polsce. Pierwsze swoje wyjście datuje się na 2008 rok.
Zespół imponuje bezkompromisowością i potężnym brzmieniem, które idealnie sprawdza się na każdej scenie!
www.metal-archives.com/bands/O.D.R.A/3540337081
www.facebook.com/odraband
odra.bandcamp.com

L.o.W [stoner/sludge/doom metal. Szczecin]
Czteroosobowy zespół założony w 2015 roku, którego głównym celem jest łączenie brzmienia stoner / doom / sludge z lat 90, ze świeżymi pomysłami i ostrym wokalem z nihilistycznym tekstem. Ich wpływy obejmują prekursorskie zespoły takie jak: Sleep, Electric Wizard, Weedeater, Eyehategod - a także nowsze zespoły, takie jak Windhand, Monolord oraz With Dead
www.metal-archives.com/bands/L.o.W/3540412202
www.facebook.com/l.o.w.band
lowasted.bandcamp.com

ORAZ!

Ratflesh [grind/death metal. Żmigród / Wrocław]
www.facebook.com/ratfleshpl
ratflesh.bandcamp.com/releases

PARH [sludge/death/doom metal. Płock]
www.metal-archives.com/bands/Parh/3540389354
www.facebook.com/parhband
parh.bandcamp.com

Torched [grindcore.... . Wrocław]
www.facebook.com/torchedgrind
www.soundcloud.com/torched-grindjazd :
 
Wjazd: 20-30 zł 

Więcej info wrótce...Zobacz Doomsday # 4 na Facebooku


Psycho Barbecue 10ta edycja ! 10 MAR 2018


Właśnie trwają rozmowy z artystami, dekoratorami i całą potrzebną nam resztą, a więc spodziewajcie się całego info niebawem. Zapiszcie sobie ten termin w kalendarzach, widzimy się za trzy miesiące :) 

Zapraszamy !!Zobacz Psycho Barbecue 10ta edycja ! na Facebooku


Internal Bleeding ! Fleshgore + supports 16 MAR 2018


Zagrają:

Internal Bleeding [brutal death metal. USA]
www.youtube.com/user/InternalBLDNG
www.metal-archives.com/bands/Internal_Bleeding/1117

Fleshgore (Official) [brutal death metal. UA]
www.youtube.com/user/fleshgore1
www.metal-archives.com/bands/Fleshgore/4369

Sacrificial Slaughter (Official) [death metal/grindcore. USA]
www.youtube.com/user/SacrificialSlaughter
www.metal-archives.com/bands/Sacrificial_Slaughter/10894

Voices of Ruin [melodic death metal. USA]
www.youtube.com/channel/UCa6bhaI3T7X2vVbdFO6AGjQ
www.metal-archives.com/bands/Voices_of_Ruin/3540325444

+ ????

Bilety w cenie 40 pln, dostępne tutaj: https://protokultura.interticket.pl/program/internal-bleeding-fleshgore-supports-3554/10453

Więcej info, oficjalny plakat i inne niebawem !!! 

Zapraszamy !!!Zobacz Internal Bleeding ! Fleshgore + supports na Facebooku


Mobbyn 17 MAR 2018


△△△△△△△△△△△△△△△△△△△△
Młody G i Oyche Doniz wracają do koncertów. Jak powszechnie wiadomo, Mobbyn to nie pierdolony zbieg okoliczności - to marka i perpetum mobile, a frontmanem jego wieszcz, Sarmata i mąż stanu.

Po świetnym show we Wrocławiu, MOBBYN oraz organizatorzy podjęli wspólną decyzję o organizacji potężnej trasy koncertowej, która obejmie kilkanaście miast w całej Polsce. Jednym z przystanków będzie Gdańsk!

FRAGMENT KONCERTU WE WROCŁAWIU: https://www.youtube.com/watch?v=tCFcpMCKgzs

△△△△△△△△△△△△△△△△△△△△

LINE-UP

MOBBYN
- Młody G z Gdyni aka Belmondo 
- Oyche Doniz

SUPPORTY
???
???

△△△△△△△△△△△△△△△△△△△△


CENA BILETU ONLINE
https://ticketos.pl/event/503/MOBBYN-W-GDAnSKU.html

I PULA - 33 PLN
II PULA - 43 PLN
III PULA - 48 PLN

△△△△△△△△△△△△△△△△△△△△
Kolejna okazja prędko się nie powtórzy. Do zobaczenia!Zobacz Mobbyn na Facebooku


Daniel Cavanagh [Anathema] 18 MAR 2018


Daniel Cavanagh, który wspólnie z bratem Vincentem powołał Anathemę do życia w 1990 roku, jest autorem najbardziej imponujących kompozycji w dorobku tego zespołu. To właśnie spod jego ręki wyszły takie klasyki jak One Last Goodbye, Release czy A Natural Disaster. Równolegle do działalności macierzystej formacji, Daniel prowadzi karierę solową. Na przestrzeni lat, jego artystyczna ścieżka krzyżowała się z drogami różnych osobowości sceny, w tym byłej wokalistki The Gathering, Anneke van Giersbergen.

Podczas tegorocznej trasy koncertowej, artysta promuje wydany w październiku zeszłego roku album „Monochrome”. Jak mówi sam Cavanagh o płycie: "Album jest otoczony aurą późnego wieczoru, blasku świec, zapadającego zmierzchu, gdy słońce zachodzi powoli za horyzontem, przynosząc moment przemyśleń i medytacji, którym wszyscy się czasem oddajemy. Spora część materiału z „Monochrome” mogła trafić na ostatni bądź następny album Anathemy, bo reszta zespołu oceniła te kawałki naprawdę wysoko. Na płycie jest kilka mocniejszych utworów, jak "The Exorcist" czy "The Silent Flight of the Raven Winged Hours" inspirowany twórczością Edgara Alana Poe – są to jedne z moich najlepszych kompozycji ostatniej dekady. Nie tak łatwo było zabrać je zespołowi, ale cieszę się, że tak zrobiłem. Utwory te są tak osobiste, że nie potrzebują takiej dodatkowej platformy".

Bilety w cenie 50 zł (przedsprzedaż) i 60 zł (w dniu koncertu) dostępne od 31 stycznia.

Zapraszamy!Zobacz Daniel Cavanagh [Anathema] na Facebooku


Bonson • Reno • KPSN 23 MAR 2018


Wyobraźcie sobie, co powstanie z połączenia legendy powracającej świetnym albumem po długim milczeniu z jednym z najlepszych i najbardziej charyzmatycznych raperów na polskiej scenie. Dodajcie do tej wybuchowej mieszanki utalentowanego producenta, a zarazem rapera, który swoimi materiałami mocno zamieszał w ostatnim roku. 

To, co sobie właśnie wyobraziliście, niebawem przełoży się na rzeczywistość. Agencje STAGE oraz HipHopKoncert zapraszają na wyjątkową trasę OSTATNI TAKI TOUR, czyli Reno, Bonson i KPSN na jednej scenie. Ten znakomity tercet uderzy w piętnaście polskich miast, od pomorza, po tatry. Jakby tego było mało, plotki głoszą, że współpraca powyższej trójki przeniosła się również na grunt studyjny. 

Jeśli brakowało Wam porządnych występów na żywo, przepełnionych niezniszczalną zajawką, nie pozostaje nic innego, jak kupić bilet i wesprzeć artystów swoją obecnością na OSTATNIEJ takie trasie. 

△△△△△△△△△△△△△△△△△△△△

LINE-UP:

BONSON
RENO
KPSN

SUPPORTY:
???
???

Oficjalnym supportem na trasie  Rembol / VirusOne! Oprócz nich, będziemy mieć maksymalnie dwa miejsca. Nie piszcie proszę wiadomości na fanpage- w swoim czasie damy znać o konkursie!

△△△△△△△△△△△△△△△△△△△△

BILETY:
I PULA - 33 pln
VIP*- 83 pln
Dostępne online: https://ticketos.pl/event/573/Bonson-x-Reno-x-KPSN-w-Gdansku.html

Do zobaczenia u Ciebie w mieście!​

*Bilet VIP zapewnia:
-unikatową płytę OSTATNI TAKI TOUR (dostępną tylko na trasie OTT)
-wejście na koncert bez kolejki(wejście na koncert będzie możliwe godzinę przed otwaciem bramek)
-wstęp na próbę przed koncertem
-plakat z podpisami
-spotkanie z artystami przed koncertem

 Zobacz Bonson • Reno • KPSN na Facebooku


Półfinał (Trójmiasto) EMERGENZA FESTIVAL Protokultura dzień 1 6 KWI 2018


Finaliści Edycji Polskich :

Edycja 1 (2012) nu-metalowe Chico
Edycja 2 (2013) garage’owy Straight Jack Cat
Edycja 3 (2014) reggae-rock-funkowa ShataQS
Edycja 4 (2015) folk-rockowa Pora Wiatru
Edycja 5 (2016) rockn'rollowy Antiplan
Edycja 6 (2017) electro-akustyczny Anviled

ZAGRAJĄ:

In Harmony
(Acoutic / Blues / Rock / Pop) 
https://www.youtube.com/channel/UCrOIXNcfEAlBEHhgsCjVnRw
https://www.facebook.com/inharmonyart

M3TROPOLiS
(Brit Rock / Alternative / Shoegaze / Cold Wave)
https://www.facebook.com/M3TOPOLIS

Obcym Wstęp Wzbroniony
(Psychedelic Rock / Blues)
https://www.youtube.com/channel/UC9JVfqjs9TgxPpsxRv5TrVA/
https://www.facebook.com/obcygdansk/

Perpetual
(Metal)
https://www.youtube.com/channel/UCnEk2j6ZNNbTUKb7_gn95ig
https://perpetualband.bandcamp.com/releases
https://www.facebook.com/pg/PERPETUALPL

ReTreat band
(Grunge)
https://www.youtube.com/channel/UCX4umQq6AOdP4zxGnRactuw/videos
https://www.facebook.com/ReTreat-band-124408161570361

The Bee's Knees
(Indie Rock)
https://www.youtube.com/channel/UCNwCftb6_wzGxGbgBofnmRw
https://www.instagram.com/the_bees_knees_official/ 
https://www.facebook.com/thebeeskneesofficial

VEIRA
(Pop)
https://www.youtube.com/channel/UCbAQ0sbRhbPuNUXJ4rWrKMA
https://www.facebook.com/veiramusicart/
https://www.veiramusic.com/

+ gościnnie CENTER POSITIVE
( II miejsce Warszawa Emergenza Polska edycja VI 2016/17 )

Center Positive
(Alternative Rock / Post Grunge)
https://www.facebook.com/CenterPositive 
https://centerpositive.bandcamp.com/ 

----------------------------------------

bilet - w przedsprzedaży 20 pln / w dniu koncertu 30 pln
---------------------------------------

==> Media Patronackie:
GiG24.pl / Bierzmnie - Kulturalne Media - Radio ProRock - rock3miasto.pl -Radio SAR - Trojmiasto.pl - Radio UG MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie - CDN Gazeta Studencka

----------------------------------------

==> Sponsorzy:
Browar Zamkowy Cieszyn - 7nine11 - DEGUSTATORNIA - Studio DecybeliaGuitar-Max - VoiceOn - VooDoo Club

==> Partnerzy:
Emergenza Worldwide - Marshall Amplification - Wydawnictwo AGORA -Studio Decybelia - 7nine11 - High 5 Hostel

*** Partnerskie imprezy, festiwale i przeglądy ***
Taubertal-Festival - SO36 - Akademicki ROcK - Stage4YOU

----------------------------------------

Więcej informacji na:

WWW - http://www.emergenza.net/
YT - https://www.youtube.com/channel/UCQGCNw8wxkKCSlPIbkOs2Ag
FB - https://www.facebook.com/emergenzapolska
INSTA - https://www.instagram.com/emergenzapolskaofficial/

LAZY BA

Zobacz Półfinał (Trójmiasto) EMERGENZA FESTIVAL Protokultura dzień 1 na Facebooku


Półfinał (Trójmiasto) EMERGENZA FESTIVAL Protokultura dzień 2 7 KWI 2018


ZAGRAJĄ:

Birches
(Indie Rock)
https://www.youtube.com/channel/UCWn6DGz-TNxYiKq8DF4Jglw
https://www.soundcloud.com/birchespl/
https://www.instagram.com/birchespl/
https://www.facebook.com/birchespl/

Frozes
(Power Rock) 
https://www.facebook.com/frozesband/

Konsternacja
(Pop Rock / Funk)
https://www.facebook.com/konsternacja/

Lady Killer
(Glam Rock / Hard Rock / Heavy Metal)
https://www.youtube.com/channel/UCRpJgpXBpD-35E0TbR8Hq8A
https://www.facebook.com/la.killerband

The King's Road
(Alternative Rock / Acoustic) 
https://www.facebook.com/TheKingsRoadPoland/
https://musickingsroad.wordpress.com/

The Mind Parasites - TMP
(Heavy Metal)
https://www.facebook.com/TheMindParasitesMetal
https://www.youtube.com/user/TheMindParasites

+ finalista okręgu Szczecińskiego PARANOJA (III miejsce)

Paranoja
(Rock / Metal)
https://www.youtube.com/channel/UCB1fJXdvyZ958ZIBDjFf0ZQ
https://www.facebook.com/paranojabandgoleniow/
https://www.instagram.com/paranoja_band/
https://paranoja.bandcamp.com/

++ gościnnie ŁYSA GÓRA
( III miejsce Warszawa Emergenza Polska edycja VI 2016/17 )

Łysa Góra
(Metal / Folk Metal / Heavy Folk)
https://www.facebook.com/LysaGoraZespol/ 

---------------------------------------

Bilety:
-przedsprzedaż 20 pln
-w dniu koncertu 30 pln

---------------------------------------

==> Media Patronackie:
GiG24.pl / Bierzmnie - Kulturalne Media - Radio ProRock - rock3miasto.pl -Radio SAR - Trojmiasto.pl - Radio UG MORS - Mega Otwarte Radio Studenckie - CDN Gazeta Studencka

----------------------------------------

==> Sponsorzy:
Browar Zamkowy Cieszyn - 7nine11 - DEGUSTATORNIA - Studio DecybeliaGuitar-Max - VoiceOn - VooDoo Club

==> Partnerzy:
Emergenza Worldwide - Marshall Amplification - Wydawnictwo AGORA -Studio Decybelia - 7nine11 - High 5 Hostel

*** Partnerskie imprezy, festiwale i przeglądy ***
Taubertal-Festival - SO36 - Akademicki ROcK - Stage4YOU

----------------------------------------

Więcej informacji na:

WWW - http://www.emergenza.net/
YT - https://www.youtube.com/channel/UCQGCNw8wxkKCSlPIbkOs2Ag
FB - https://www.facebook.com/emergenzapolska
INSTA - https://www.instagram.com/emergenzapolskaofficial/

LAZY BANDS DIE FAST ;)

-------------------------------------------
**Przypominamy że podczas Festiwalu na terenie klubu obowiązuje zakaz wnoszenia profesjonalnych aparatów fotograficznych (z wymienną optyką) oraz urządzeń przeznaczonych do rejestracji audio/video - w sprawie ewentualnych akredytacji prosimy o wcześniejszy kontakt z organizatoramiZobacz Półfinał (Trójmiasto) EMERGENZA FESTIVAL Protokultura dzień 2 na Facebooku


Big ‡ Brave + Mary & The Highwalkers, Aleph ! 17 KWI 2018


ig ‡ Brave (experimental drone/doom. Southern Lord Recordings. Kanada)
Gra szczerą, długą formę, która zapuszcza się w różne kierunki - czasami żałobne i niepokojące. Ich muzyka rozgrywa się w pozbawionym księżyca grunge, gdzie spokojny głos rozpada się nad melodiami gitary. Zespół tworzy ostrożnie, oscylując pomiędzy rzadkimi, delikatnymi aranżacjami i głębokimi falami hałasu. Ciężkie bębny napotykają nawiedzające nuty wokalne, które powoli wycofują się do atmosfery bardziej klimatycznej, cichej, gęstej jak dym. Coś ważnego jest oferowane w przestrzeniach między dźwiękami.
Posłuchaj, czuj. Doświadcz. Czeka.
www.southernlord.com/bands/view/big-brave
https://bigbravesl.bandcamp.com/releases
http://www.bigbrave.ca/

Mary & The Highwalkers (instrumental doom/sludge. Warszawa)
Wiosną 2017 roku wydali EPkę Chapter One: Cognition.
Zespół w składzie:
Patryk Kozera - gitara
Mateusz Malarski - bas
Pioter Wuku - perkusja.
https://maryandthehighwalkers.bandcamp.com/

א Aleph (piracki surf sludge. Sopot)
Sopoccy piraci, przemierzający glob od około 2014 roku. Połamane rytmy, psychodeliczne przestrzenie i grunge'owa dosadność- to idealnie epitety określające ich twórczość. 
https://alephtheband.bandcamp.com/
Więcej info niebawem. Zobacz Big ‡ Brave + Mary & The Highwalkers, Aleph ! na Facebooku


Befor Ethno Elektro 2 18 KWI 2018


Gooral 
ETHNO ELEKTRO- tak nazywa swoją muzykę, czyli połączenie electro, dnb i dubstepu z.. góralszczyzną!
Wraz z załogą pracują nad nową płytą Ethno Elektro 2, która ma pojawić się jeszcze w tym roku!
 Zobacz Befor Ethno Elektro 2 na Facebooku


Pomerania Fest III - Verity And Fire 21 KWI 2018


Więcej informacji wkrótce.

https://www.facebook.com/nokturnalmortumofficial/
https://vk.com/nokturnal_mortum

------------------------------------------------------------------------------------------ 
Pomerania Fest III

"Verity and fire"

Pomerania Fest III is coming to life. This time, we invited the legend of Pagan Black Metal from Ukraine. After nearly 8 years of absence on Polish lands and some brilliant albums, we are pleased to inform you that the next edition of Pomerania Fest - " Verity and Fire" - will be headlined by NOKTURNAL MORTUM.

More info soon.

https://www.facebook.com/nokturnalmortumofficial/
https://vk.com/nokturnal_mortumZobacz Pomerania Fest III - Verity And Fire na Facebooku


Sannhet + Sum Of R ! 22 KWI 2018


Zagrają:
Sannhet (experminental post-metal. US)
Sannhet z języka norweskiego "prawda"- zespół zrzeszający kilkanaście osób, którego początek datuje się na ok 2007- kiedy to po raz pierwszy wystąpili.
Założycielami zespołu są: Adrian Michał Sielicki, Jola Sierakowska i Sandra Ganusiewicz. To w ich głowach zrodził się taki pomysł. Później, w różnych składach, brali udział w wielu innych przedsięwzięciach. Przełomem twórczym był koncert otwierający DZIEŁO LEGNICKIE.
https://sannhet.bandcamp.com/

Sum Of R (experimental ambient rock. CH)
Zespół, który powstał dzięki Reto Mäder w 2008 roku. Muzycznie- skupia się na zaostrzaniu oraz pobudzaniu zmysłów. Tworzy wolno poruszającą się muzykę instrumentalną z wrażliwością na hipnotyzujące i złożone struktury. Na ich intensywne i pulsujące brzmienie mają wpływ: dark ambient, mglisty post metal, muzyka psychodeliczna / eksperymentalna, filmowy post rock oraz upiorna muzyka elektroniczna. Rytualna muzyka, od czasu debiutanckiego wydania, wspierana przez podprogową, niekonwencjonalną metalową atmosferę, sprawia, że ​​słuchacze zanurzają się w ciemność, światło i jego odbicia. 
https://sumofr.bandcamp.com/

Więcej informacji niebawem.. Zobacz Sannhet + Sum Of R ! na Facebooku


Świński FEST III - Cannibe, Fecalizer, Straight Hate + MORE 28 KWI 2018


Tym razem uderzamy również z kapelami z zagramanicy. 
Będzie poważniej ( ta jasne ) i z wielką ilością prosiaczków.

Cannibe - koledzy z krainy dobrego spaghetti i niewybrednych filmów XXX. Włosi mają swój poryty sposób na grindcorowe/goregrindowe przygody. Pod koniec ich występu będziemy wszyscy trzymali się za ręce słuchając openingu z Cannibal Holocaust
https://www.youtube.com/watch?v=xKFquhWzH90

Fecalizer Mexico - rykityki narkotyki, maczety i burritos! Ze słonecznego meksyku 3 śmiałków spróbuje zrównać z ziemią deski Protokultury. Czego się możemy od nich spodziewać? Nie wiem, czy znacie taki rodzaj muzyki, ale to będzie prawdziwy goregrind! Wymioty, świnie i pot spod kolan!
https://www.youtube.com/watch?v=J2zRbjoV0-M

Straight Hate - jezusie i maryjko... Co to będzie za cios. Wreszcie po tylu latach ta znakomita hordes nas nawiedzi. OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA
https://www.youtube.com/watch?v=arKl535PxN0

Frightful - Lubicie mieszankę wczesnego grindu oraz death metalu? NIE? TO POLUBICIE. Szybkie tempo odpowiedni żyg i moc rozrywająca zwieracze!

I REFUSE - wyzwólcie w sobie świnkę PE PE! Zezwierzęcenie i kręcenie woreeeeeem.
https://www.youtube.com/watch?v=YqnRRUjdyK8 

Enterchrist - Prosto z galaktyki DUPY, Kapitan Mr. Cock oraz jego dzielni załoganci: James T. Jerk, oraz Leonard FuckToy nadlecą swoim kosmicznym stateczkiem. 
Spodziewajcie się szybkości FAP oraz strzelania z kosmicznych blasterków!!! To wszystko w klimacie kosmicznego star-trek/grind! 
https://enterchrist.bandcamp.com/releases

Death Crusade - d-beat crust punk i nawet coś może z grajndkoru się znajdzie. Takie połączenie sprawi że ziemie protokultury zostaną rozerwane na strzępy. Spodziewajcie się energicznego wpindolu od tej maszyny mielącej ludzi.
https://deathcrusade.bandcamp.com/releases

WJAZD 30/35
RESZTA ZESPOŁÓW I INFO POTEM!Zobacz Świński FEST III - Cannibe, Fecalizer, Straight Hate + MORE na Facebooku


Technological v.12 25 MAJ 2018
Zobacz Technological v.12 na Facebooku


ANAL VOMIT [Peru] - po raz pierwszy w Europie! 6 LIP 2018


Peruwiańska legenda black/death/thrashu.. profanująca wszelkie świętości od ponad 25 lat.
Wymieniana jednym tchem z Vulcano, Perversor czy Morbosidad. Ich kultowy Demoniac Flagellations uznawany jest za jeden z największych majstersztyków wyplutych przez Amerykę Południową!
SENDERO SINIESTRO!
https://www.youtube.com/watch?v=MKsZP6zJ9CM

Gościem trasy będzie amerykański FIN.
Chaos. Plugastwo. Profanacja.Zobacz ANAL VOMIT [Peru] - po raz pierwszy w Europie! na Facebooku


Grave Desecrator (BRA) 31 SIE 2018


Brazylijscy mistrzowie bestialskiego black/death metalu spod znaku Sarcofago, Blasphemy, Archgoat i wczesnego Beherit, na zaproszenie Black Silesia Productions, po raz pierwszy w swojej historii zagrają koncerty w Polsce!

Nazwa zdecydowanie otoczona jest prawdziwym kultem. Wśród koneserów efektu ewolucji thrash metalu jest to wydarzenie, którego nie można przegapić!

Więcej informacji wkrótce!Zobacz Grave Desecrator (BRA) na Facebooku


Najbliższa impreza


REMIK x Michał Kisiel - Koncerty Premierowe
Czwartkowa Hip Hop Sesja w alternatywnym wydaniu!
15
LUT
2018
19:30

ProtoNova
...:::PROTONOVA:::... Pierwsza edycja Cyklu imprez muzyki nowej. Zapraszamy na niesamowita podróż przez najnowsze gatunki muzyki. W podróż zabiorą Was czołowi dj'e, producenci i vj'e. W trakcie doświadczycie niespotykanych doznań wizualnych jak i dźwiękowych. Będziecie mogli usłyszeć takie rodzaje jak Nu Wave, Grime, Glich Hop czy Future Bass.
16
LUT
2018
23:00

Miejski Instynkt: Post Scriptum LIVE
Twórczość Post Scriptum jest akustycznym odzwierciedleniem egzystencjonalnego zagubienia dzisiejszej cywilizacji. To industrial-sci-fi-techno-punk aplikujący sensoryczne i emocjonalne pobudzenie z chirurgiczną dokładnością. PS. Gramy do oporu!!! :)
17
LUT
2018
23:00